پیام ریاست محترم بیمارستان به مناسبت عید نوروز

۰۲ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۸:۲۶ کد : ۳۴۶۲ اخبار واحد
تعداد بازدید:۴۲

  هوالطیف
  یامقلب ،   قلب ما در دست توست  
  یامحول ، حال ما سر مست توست

اینک  نرم نرمک می رسد بهار. بهار گویی اولین  روز آفرینش است. چه زیباست رستاخیز طبیعت و زنده شدن خاک مرده  و هر سال تجربه  رستاخیزی دیگر و چه زیباتر رستاخیز انسان در این دوره وزمان.

همکاران عزیز ، شما که امانتدار سلامت مردم هستید ، به گونه ای زیبا دخیل در  آفرینش   بوده وجسم و روح رنجور را مراقبت می کنید تا شکوفا شود  و  روزگار ش بهاری گردد.

بیاییددر سال جدید با یاری و مشارکت هم ،منظری زیبا و زندگی  خاطره انگیز خلق کنیم و و با دلهایی مهربان ترو دست هایی نزدیک تر ،  در جهت ارتقاو بهبودفرآیند ها ، شاخص ها ،کیفیت خدمات  ، ایمنی بیماران و سلامت معنوی تلاش کنیم.                        

این مهم با استعانت از خداوند  حکیم و قادر و با ویژگی هایی نظیر صداقت،اعتماد،کار تیمی، تعهد،پاسخ گویی،خلاقیت  ،تلاش مستمر ودریک کلام "   محیط شفا   بخش"  با حس مسئولیت  و اعتقاد راسخ تک تک شما کارکنان عزیز وسخت کوش بیمارستان بوجود خواهد آمد.

 اجرتان در پیشگاه خداوند بزرگ محفوظ است  و من در دعایی خاضعانه به درگاه  مدبر هستی ، احسن الحال را برای شما پرسنل عزیزوتلاشگران این عرصه سترگ آرزو مندم.

 از مردم فهیم خلخال تقاضا دارم همچنان با شعار درخانه می مانم در جهت شکست ویروس کرونا با کادر درمان همکاری کنند تا زنجیره انتقال این ویروس قطع شود .


                دکتر اسماعیل صالحی 
              معاون درمان دانشکده و  رئیس بیمارستان امام خمینی ره خلخال


نظر شما :