انتصاب آقای دکتر اسماعیل مهرآیین به عنوان دبیر هم اندیشی اساتید دانشکده علوم پزشکی خلخال

۱۹ مهر ۱۳۹۹ | ۱۰:۱۸ کد : ۳۵۴۹ اخبار واحد
تعداد بازدید:۵۹۰
حجت الاسلام حمید واحدی زاده نماینده دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه طی حکمی دکتر اسماعیل مهرآیین را به عنوان دبیر هم اندیشی اساتید دانشکده علوم پزشکی خلخال منصوب نمودند.
انتصاب آقای دکتر اسماعیل مهرآیین به عنوان دبیر هم اندیشی اساتید دانشکده علوم پزشکی خلخال

در حاشیه ی نشست هم اندیشی اساتید هیئت علمی و نخبگان که مورخ ۹۹/۷/۱۹ در سالن کنفراتس این دانشکده با حضور حجت الاسلام واحدی زاده ، معاونت فرهنگی دانشجویی دانشکده ،مدیریت فرهنگی دانشجویی ،مدیر روابط عمومی و اساتید هیئت علمی در سالن کنفرانس این دانشکده برگزار شد دکتر اسماعیل  مهر آیین طی حکمی به عنون دبیر هم اندیشی اساتید دانشکده علوم پزشکی خلخال معرفی شدند.
متن حکم به شرح ذیل می باشد:
استادگرانقدر
جناب آقای دکتر اسماعیل مهرآیین
با عنایت به اهمیت استفاده از ظرفیت علمی و کارشناسی استادان در سیاستگذاری، برنامه ریزی و تصمیم سازی برای سطوح مختلف مدیریتی کشورو در راستای حمایت و بهره مندی  از ایفای نقش تربیتی ایشان ، در اجرای تبصره ۳ ماده ۲ آیین نامه اجرایی هم اندیشی استادان دانشگاه ها و با توجه به شرایط مندرج در ماده ۶ آیین نامه مذکور و براساس تایید اعضای شورای هم اندیشی دانشگاه،  جنابعالی را که مزین به زیور علم ومفتخر به حسن سابقه وتجارب ارزنده هستیدبه موجب این حکم به  عنوان دبیر شورای هم اندیشی استادان دانشکده علوم پزشکی خلخال منصوب می نمایم.
امید است با استعانت از ذات اقدس الهی و مشی انقلابی و سعی بایسته، با تشکیل جلسات مستمر شورا، پی گیری دستور العمل های دبیرخانه مرکزی، تعامل با سایر دفاتر هم اندیشی و بهره گیری از دیدگاه ها و پیشنهاد های استادان دانشگاه و  ظرفیت و تخصص چهره های مختلف دانشگاهی در رشته ها و گرایش های تخصصی، موجبات ارتقاء برنامه ها و فعالیت های فرهنگی، معرفتی و تربیتی دانشگاه را فراهم آورید.
از خداوند متعال توفیقات روزافزون شما را در همکاری و تعامل با عموم استادان، اعضای شورای مذکور و کارگروه های وابسته و انجام سایر وظایف محوله مسئلت می کنم.

حمید واحدی زاده
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اردبیل


نظر شما :