نوروز خلخال بدون حوادث رانندگی منجر به فوت

۱۸ فروردین ۱۳۹۸ | ۰۷:۵۷ کد : ۳۲۵۵ خبر تصویری اخبار دانشکده
تعداد بازدید:۲۲۶۹
رییس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی ، درمانی خلخال گفت: تعطیلات نوروز امسال عاری از هرگونه حوادث رانندگی منجر به فوت در این شهرستان پشت سر گذاشته شد.

دکتر علی اکبر شکارچی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بر خلاف سایر مناطق کشور در تعطیلات نوروز امسال حادثه رانندگی سخت در این شهرستان رخ نداد.
او گفت: بر اساس گزارش دریافتی آمار تجمیعی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشکده علوم پزشکی و در اجرای طرح امداد نوروزی از 25 اسفند سال گذشته تا 17 فروردین امسال مجموع حوادث رانندگی این شهرستان 15 مورد با 20 مصدوم بوده است.
وی اظهار داشت: از مجموع مصدومان حوادث رانندگی تعطیلات نوروز امسال 18 نفر به بیمارستان امام خمینی این شهر اعزام و 2 نفر نیز در محل وقوع حادثه تحت درمان قرار گرفتند.
او افزود: در این مدت تعداد کل ماموریت های غیرتصادفی مرکز فوریت های پزشکی این شهرستان 70 مورد بوده و 58 بیمار با کمک ماموران فوریت های پزشکی به بیمارستان اعزام ، هفت نفر در محل مورد درمان قرار گرفته و پنج نفر نیز در موارد غیرتصادفی فوت کرده اند.
دکتر شکارچی گفت: همچنین تعداد انتقال بیمار از مراکز درمانی روستایی و شهری به بیمارستان 35 مورد و تعداد مراجعان به کمپ سلامت نوروزی نیز 100 نفر گزارش شده است.


نظر شما :