پیام تبریک ریاست دانشکده به مناسبت روز کارمند

۰۴ شهریور ۱۴۰۰ | ۱۸:۲۷ کد : ۳۷۵۸ اخبار دانشکده
تعداد بازدید:۶۵

بسم الله الرحمن الرحیم
هفته دولت یادآور فداکاری‏های فرزندان پاک نهاد و گرانقدر انقلاب وتجدید میثاق با آرمان های  شهیدان والامقام ، رجایی و باهنر است.
چهارم شهریورماه «روز کارمند» ، یادآور ارزش نهادن به مجاهدت قشر عظیمی از جامعه و انسان های شایسته ایست که هدفشان خدمت به مردم و کسب رضای خداوند است و در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بخش مهم و اساسی اداره امور کشور را برعهده دارند.
بدون تردید تلاش این قشر شریف در همه نهادها و سازمان ها زمینه‌ ساز توسعه و پیشرفت است و در مجموعه دانشگاهی ما نیز مسئولیت سنگین پشتیبانی نیروهای تخصصی به عهده کارمندان پرتلاش است و هیچ کوششی در جهت ارتقاء کیفیت خدمات و ایجاد رضایت در ارباب ‌رجوع بدون همت و همراهی این عزیزان موفق نیست و به ثمرنخواهد رسید.

اینجانب ضمن تبریک هفته دولت و روز کارمند به تمامی کارکنان عزیز وهمکاران گرانقدر دانشکده  علوم پزشکی وخدمات بهداشتی درمانی خلخال که در راستای ارتقای سطح سلامت جامعه همواره در تلاش و تکاپو می باشند ضمن آرزوی سلامت و سعادت امیدوارم درمسیر پیشرفت بیش از پیش دانشگاه و افزایش رضایت گیرندگان محترم خدمات از واحدهای مختلف دانشگاه موفق‌تر از گذشته حرکت نمائیم

                                                                 دکتر محمد مهرتک
                                                      رئیس دانشکده علوم پزشکی خلخال


نظر شما :