پیام تبریک سرپرست دانشکده به مناسبت روز جهانی بهداشت

۱۸ فروردین ۱۴۰۱ | ۰۹:۰۵ کد : ۳۸۶۵ اخبار دانشکده
تعداد بازدید:۶۳۸
سرپرست دانشکده علوم پزشکی خلخال طی پیامی روز جهانی بهداشت را به همه تلاشگران و دست اندرکاران عرصه بهداشت در شهرستان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی دانشکده؛ متن پیام دکتر عمران خسروی بدین شرح می باشد:
روز جهانی بهداشت مناسبتی است که هر سال مصادف با تاسیس سازمان جهانی بهداشت گرامی داشته می شود. سلامتی موضوعی مهم و دغدغه ای همگانی است که برای تمام مردم از اهمیت وافری برخوردار است. روز جهانی بهداشت در بردارنده مضامینی فراتر از یک روز مناسبتی بوده و فرصتی برای تمرکز تمام دنیا بر روی جنبه های مهم بهداشت جهانی است که هر ساله به عنوان شعار این روز توسط سازمان جهانی بهداشت اعلام می گردد
.

اینجانب ضمن عرض تبریک روز جهانی بهداشت به همه خادمان و والیان سازمان ها و مراکز بهداشتی فعال در سراسر جهان بویژه تمامی مدیران، معاونان، اعضای هیئت علمی، متخصصان، پزشکان، پرستاران، کارشناسان، بهورزان، کارآموزان و... مراکز درمانی شهرستان خلخال؛ توفیق روز افزون، جاری شدن جویبار رحمت و مغفرت الهی در زندگی و تقرب به علو درجات را برای تمامی این والامقامان خواستارم  چرا که بی شک دست‌هایی که شفا می دهند در شبستان حضرت یگانه شایسته مقام الوهیت، از لبهایی که دعا می خوانند پارسا ترند. به امید روزی که هیچ فردی در سراسر جهان به علت فقر و استیصال و ناعدالتی از امکانات بهداشتی درمانی محروم نگردد.

دکتر عمران خسروی

سرپرست دانشکده علوم پزشکی خلخال

 


نظر شما :