پیام تبریک سرپرست دانشکده به مناسبت میلاد با سعادت امام حسن مجتبی (ع) و روز اکرام و تکریم خیرین

۲۸ فروردین ۱۴۰۱ | ۰۸:۳۶ کد : ۳۸۷۲ اخبار دانشکده
تعداد بازدید:۸۴۵
سرپرست دانشکده علوم پزشکی خلخال طی پیامی فرا رسیدن میلاد سراسر نور و رحمت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) و روز اکرام و تکریم خیرین را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی دانشکده‌؛ در متن پیام دکتر خسروی آمده است:
پانزدهم رمضان سال سوم هجرت، آسمان مدینه به برکت طلوع دومین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت، نورباران شد. امام حسن مجتبی (ع) چشمه‌ای جوشان و خروشان از خورشید پرثمر و با برکت ولایت است که در ماهی عزیز و باشکوه پا به عرصه هستی نهاد و این ماه را با قدوم پربرکت خود آراست.
سالروز ولادت دومین پیشوای شیعیان به نام روز اکرام و تکریم خیرین نامگذاری شده تا تمامی مسلمانان و دوستداران اهل بیت (ع) همواره تلاش کنند با پیروی از سیره اخلاقی ایشان، فرهنگ الهی اکرام و مشارکت بیشتر نیکوکاران در امورات خیریه و کمک به فقرا و نیازمندان در جامعه اسلامی نهادینه شود.
اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه هموطنان در ماه مبارک رمضان، فرارسیدن سالروز میلاد سراسر نور و سرور امام حسن مجتبی (ع) و روز اکرام و تکریم خیرین را به عموم شیعیان و پیروان خاندان عصمت و طهارت به ویژه مردم مؤمن و ولایت مدار شهرستان خلخال تبریک عرض می‌نمایم. توفیق روزافزون همگان را در سایه عنایات حضرت ولیعصر (عج) جهت حمایت از محرومان و نیازمندان از درگاه الهی مسئلت دارم.

دکتر عمران خسروی
سرپرست دانشکده علوم پزشکی خلخال


نظر شما :