برگزاری همایش هفته ملی جمعیت در خلخال

۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۱۰:۰۰ کد : ۳۸۸۹ اخبار دانشکده
تعداد بازدید:۶۸۱
به گزارش روابط عمومی دانشکده؛ همایش هفته‌ ملی جمعیت در سال ۱۴۰۱ با شعار "ایران، جوان بمان!" با حضور معاونت محترم بهداشتی دانشکده و جمعی از مسئولین به همت واحد سلامت خانواده و جمعیت معاونت بهداشتی دانشکده در روز سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ماه در محل سالن ارشاد شهرستان خلخال برگزار گردید.
برگزاری همایش هفته ملی جمعیت در خلخال

در ابتدای مراسم دکتر هاشم پور معاونت بهداشتی دانشکده ضمن عرض خیر مقدم و قدردانی از حضور مدعوین به ویژه مهمانان ویژه این همایش، با اشاره به تبیین نقش جمعیت در پیشبرد اهداف و توسعه ی کشور به بیان شاخصها و فاکتورهای مهم واساسی در ارتباط با رشد جمعیت پرداخت و شاخصهای اقتصادی و اجتماعی را از تاثیر گذارترین عوامل در کند و یا تند شدن سرعت رشد جمعیت عنوان کرد.
در ادامه سرکار خانم دکتر باقر بند، متخصص زنان دانشکده، سرکار خانم حبیبه شاهنده رئیس حوزه خواهران شهرستان و جناب آقای سعید اکبرزاده کارشناس ارشد مشاور خانواده به ایراد سخنرانی پرداختند.
در انتهای مراسم  نیز ضمن پذیرایی از مدعوین، کارشناسان گروه سلامت خانواده  و جمعیت دانشکده در غرفه سلامت ایجاد شده در سالن ارشاد پاسخگوی سوالات مردم در خصوص افزایش جمعیت، مشکلات تک فرزندی، ناباروری و سالخوردگی جمعیت بودند.


نظر شما :