پیام تسلیت ریاست دانشکده به مناسبت رحلت امام (ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد

۱۲ خرداد ۱۴۰۱ | ۱۰:۰۲ کد : ۳۸۹۰ اخبار دانشکده
تعداد بازدید:۴۲۷

 به گزارش روابط عمومی دانشکده؛ متن پیام دکتر خسروی به شرح ذیل است:
رهبر انقلاب اسلامی ایران یکی از تاثیرگذارترین اشخاص قرن اخیر و الگوی خیلی از آزادیخواهان و انقلابیون سراسر دنیا بود.
در سی و سومین سالگرد ارتحال معمار کبیر و بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران در حالی به سوگ آن سفر کرده می نشینیم که به واسطه لطف بیکران الهی ، رهبری فرزانه و درس آموخته مکتب امام خمینی(ره) سکان هدایت و رهبری ملت آزاده ایران و مسلمانان جهان اسلام را بر عهده گرفته و در پرتو عنایات حضرت ولی عصر ارواحنا له الفدا به منزلگاه سعادت هدایت می‌نماید.
۱۵خرداد نیز از جنس همان حماسه هایی است که نقطه آغازی برای به بار نشستن خواست و اراده مردم ایران شد و از سوی معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران کلید خورد. خون فرزندان ایران در ۱۵خرداد سرآغازی برای سرودن شعر استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی و به ثمر نشستن انقلاب اسلامی ایران شد.
با عرض تسلیت سالروز رحلت رهبر کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی(ره) به مردم شریف ایران اسلامی و تمامی عاشقان و دلدادگان آن پیر فرزانه در سراسر دنیا،  به خصوص مردم متدین و انقلابی شهرستان خلخال یاد آن رهبر معظم را گرامی داشته و بار دیگر با رهبر معظم انقلاب اسلامی، حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) تجدید بیعت می کنیم.
امید است به برکت یادگارهای ارزشمند رهبری حضرت امام خمینی(ره) و رهنمودهای عالمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی، بتوانیم آرمان های روشن این انقلاب را زنده نگاه داشته و در مسیر پرشتاب آبادانی این مرز و بوم، سهم ارزنده ای ایفا نماییم.

دکتر عمران خسروی
رئیس دانشکده علوم پزشکی خلخال


نظر شما :