برگزاری کارگاه آموزشی آمادگی خانوار در برابر بلایا

۱۸ آبان ۱۴۰۱ | ۱۴:۱۵ کد : ۳۹۵۵ اعلانات
تعداد بازدید:۴۸۲

کارگاه آموزشی آمادگی خانوار در برابر بلایا به همت واحد آموزش فوریت های پزشکی خلخال برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فوریت های پزشکی کارگاه یک روزه آمادگی خانوار با هدف شناخت مخاطرات و نحوه آموزش خانواده جهت مقابله با آنها و تاکید بر کاهش آسیب ها و خطرات ناشی از آن برگزار گردید.

عادل صادقی گفت:حوادث غیر مترقبه و بلایا اغلب وقایعی غیر قابل کنترل هستند که در مناطق مختلف جهان و با انواع متفاوتی رخ می دهند؛با توجه به بلاخیز بودن کشورمان لازم است تمام خانواده اصول اولیه مقابله و کاهش خطرات ناشی از آنها را آموزش و در مواقع نیاز به کار ببرند.

وی به عنوان مدرس افزود:انجام این اقدامات با مشارکت همه اعضای خانواده صورت میگیرد و هدف آن کسب آمادگی در برابر این خطرات وکاهش خسارات جانی و مالی آن است.

ترسیم نقشه خطر و نقاط امن ساختمان محل سکونت و تابلوهای آموزشی مقابله با بلایا ،ارزیابی خطر سازه ای و غیر سازه ای ،برنامه تخلیه منزل و ... از عناوینی بودند که در این کارگاه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

لازم به ذکر است آزمون نهایی این کارگاه با امتیاز آموزش ضمن خدمت به مدت 8 ساعت برای شرکت کنندگان در پورتال آموزشی دانشکده در تاریخ 1401/8/24به صورت پیش آزمون و در تاریخ 29-08-1401به صورت پس آزمون یا آزمون اصلی فعال خواهد شد
.

 

مطالب آموزشی مربوط به کارگاه فوق


نظر شما :