پیام ریاست دانشکده به مناسبت روز دانشجو

۱۶ آذر ۱۴۰۱ | ۰۸:۲۸ کد : ۳۹۷۵ اخبار دانشکده
تعداد بازدید:۱۰۳
دکتر خسروی رئیس دانشکده علوم پزشکی خلخال در پیامی سالگرد حماسه ۱۶ آذر را به جامعه علمی و دانشگاهی شهرستان به خصوص دانشجویان عزیز تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی دانشکده؛ متن پیام تبریک دکتر عمران خسروی به شرح ذیل است:
شانزدهم آذر یادآور به خاک و خون کشیدن دانشجویانی است که با شهادت خود به جهانیان فهماندند؛ ایرانیان از هر قشری در برابر استعمار، استکبار و دخالت بیگانگان همچون سروی استواری ایستاده اند و برای استقلال کشور حاضر به نثار جان خود نیز هستند.

بی شک حماسه ضد استبدادی 16 آذر سال 1332، در تاریخ ایران به عنوان نماد روحیه خروشان جنبش دانشجویی و مظهر ایثار، از خودگذشتگی، پایداری، استقلال و آزادی است تا سندی دیگر از روح میهن پرستی، آزادی خواهی و استقلال طلبی فرزندان این مرزوبوم را برای همیشه در تاریخ ثبت و فریاد ضد استکباری ملت ایران را به گوش جهانیان برسانند.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای حماسه 16 آذر و مقام شامخ دانشجو، این قشر فهیم جامعه که به فرموده مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، امید آینده و ذخیره حیاتی کشور است، را ارج نهاده و امید آن دارم که جامعه دانشگاهی کشور و دانشجویان عزیز، به مدد ایمان و اندیشه، همواره در توسعه ی ایران اسلامی موفق بوده و با یاری خداوند منان در برداشتن گام های مستحکم و مطمئن در مسیر اعتلای نام ایران اسلامی در سطح جهان، کوشا و پویا باشند.

دکتر عمران خسروی

رئیس دانشکده علوم پزشکی خلخال


نظر شما :